Dla małych i dużych przedsiębiorstw- paskowe przegrody PCV


Przegrody PCV kojarzą się głównie z wielkimi halami przemysłowymi, magazynami lub innymi zakładami pracy. Nic dziwnego, są one niezbędnym elementem chłodni, mroźni czy konkretnych stanowisk pracy. Czasy pandemii zachęciły wiele osób do skorzystania z dobrodziejstw, jakie niosą kurtyny paskowe z PCV- są widoczne także w wielu innych miejscach. ekrany spawalnicze.

Coraz częściej, oprócz wspomnianych magazynów przemysłowych, można zauważyć specyficzne przegrody także w prywatnych pomieszczeniach. Wiele osób decyduje się na montaż takiej kurtyny, by pozbyć się owadów w mieszkaniu. Sporo lokali gastronomicznych również kieruje się podobnymi kwestiami, by utrzymać jak najbardziej higieniczne warunki pracy w obrocie żywnością. Warto podkreślić, że przegrody plastikowe posiadają wymagane atesty, które pozwalają na ich bezpieczną instalację w pobliżu produktów spożywczych. Niewątpliwą zaletą jest także montaż tego typu kotar w gabinetach kosmetycznych oraz placówkach medycznych- skutecznie oddzielają pomieszczenia, w których mogą rozprzestrzeniać się szkodliwe drobnoustroje.

Przegrody PCV to wygodny i praktyczny wybór- zarówno do wyposażenia dużych zakładów, jak i małych, prywatnych pomieszczeń.

Polecane: membrana na dach.